
Deze interessante Kobelco CKL2600i is van Kim Heng uit Singapore (SG). Het is een 260-tons rupskraan die werd ingezet bij de bouw van nieuwe appartementen.

De CKL-serie van Kobelco wordt in India geproduceerd. De kraan wordt door een Hino P11C-UN, een 10,52-liter 6-cilinder dieselmotor met een vermogen van 247 kW (331 pk), aangedreven. De dieselmotor drijft vier hydraulische pompen aan.

Aan de onderwagen is totaal 24 ton centrale ballast gemonteerd. De centrale ballast bestaat uit twee delen, een basisplaat van 6,35 ton en een ballastblok van 5,625 ton.

De onderwagen is 8,97 meter lang en 7,62 meter breed.

Een enkele rups is 8,97 meter lang, 1,22 meter breed en 1,37 meter hoog. Voor het transport over de weg worden de rupsen van de body gescheiden, het gewicht per rups is 20,7 ton.

De kraan is met twee 13,5-tons hijslieren uitgevoerd.

Aan de bovenwagen is totaal 90 ton ballast gemonteerd. De ballast bestaat uit een basisplaat met een gewicht van 11,04 ton en totaal veertien ballastblokken, elk met een gewicht van 5,685 ton.


Hier was de kraan met een beweegbare jib uitgevoerd. De beweegbare jib heeft een basislengte van 15,2 meter en is maximaal 61 meter lang. Hier was de beweegbare jib 27,4 meter lang.

De kraan met met een 48,8 meter lange hoofdmast uitgevoerd. De maximale combinatie voor deze kraan is een 61 meter lange hoofdmast gecombineerd met een 61 meter lange beweegbare jib. Hier werd de kraan ingezet om zware prefab betonelementen te monteren. Een erg interessante en fraaie kraan van Kim Heng!